Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(+420) 602 770 342

úterý, květen 22, 2018

O Fitku Vital

fitko-vital

Fitko je zaměřené na modelaci postavy a redukci váhy. Od podobných zařízení se liší rodinnou atmosférou a individuálním přístupem ke klientům.

Fitko Vital Vám nabízí komplexní služby v oblasti výživy,účinného cvičení a detoxikace organizmu. Pouze správně zvolená pohybová aktivita spojená s úpravou stravovacího režimu je jediná správná cesta k vysněné postavě. Snažím se o změnu stravovacích návyků  klientů ve spojitosti s jejich aktivní složkou životního stylu a s ohledem na jejich zdravotní stav. Pomocí nejpřesnějšího analyzátoru InBody a dalších ukazatelů zjistím, jak aktuálně vypadá výživový obraz klienta, poté z těchto dat vypracujeme jídelníček na míru. Každému podle jeho představ a požadavků nabídnu vhodný program nebo kombinaci více terapií pro formování postavy, hubnutí, zmírnění celulitidy.

Těším se na spolupráci s Vámi. Věřte, že nikdy není pozdě začít na sobě pracovat. Úspěch se dostaví jen tehdy, pokud dojde ke spojení zdravého a bezpečného pohybu se správnými stravovacími návyky a skladbou potravin Vašeho jídelníčku. Věřte, že to společně dokážeme.Vedle osobního přístupu nabízím dlouholeté zkušenosti cvičitelky s certifikací osobní trenérka, lektorka STOBU ( metoda kognitivně behaviorální terapie obezity ) a certifikovaný poradce pro výživu. V případě zájmu o jakoukoliv nabízenou službu je nutné objednání osobní konzultace.

 

GALERIEKONTAKTUJTE NÁS

FITKO VITAL
Na Hradbách 13 (Sportovní hala)
Tel.: (+420) 602 770 342

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Scroll to top