Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(+420) 602 770 342

úterý, květen 22, 2018

VibroGym-cvičíme na strojích inSPORTline

vercaVibromasážní plošina je efektivní nástroj pro hubnutí, tvarování postavy, redukci celulitidy, posílení svalů. Cvičení zlepšuje flexibilitu a pohyblivost, rovnováhu a koordinaci. Urychluje proces regenerace, zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému. Podporuje funkci lymfatického systému a působí preventivně při osteoporóze.

Cvičení je nenáročné a proto vhodné pro každého bez ohledu na věk, pohlaví, váhu.

Působením vibrací se zvyšuje 3x efektivita cvičení.

Během 30 minut absolvujete pod vedením cvičitelky trénink uzpůsobený Vašim požadavkům.

Ke cvičení potřebujete cvičební úbor, sportovní obuv, ručník. 

Cvičte 2x – 3x týdně, minimální doba mezi cvičeními je 48 hodin. Pokud chcete snížit váhu, je vhodné pokračovat 30 minutovým spalováním na stacionárním kole.

Kontraindikace pro vibrační plošinu:

Těhotenství, akutní žilní trombóza, kardiovaskulární onemocnění,umělé/syntetické klouby, nádorové onemocnění, epilepsie, kýla, onemocnění plotének, těžká cukrovka, těžké migrény, nedávné rány po chirurgickém zásahu, nově implantované cizí materiály např. svorky, šrouby, nitroděložní tělísko, tumor, potíže se sítnicí / dysfunkce sítnice 

Čím je cvičení na vibrogymu vlastně tak výjimečné?

Vibrační plošina funguje na principu vyplývajícím z Newtonových pohybových zákonů – síla vyvíjená tělesem je rovna součinu jeho hmotnosti a zrychlení (f = m x a). To znamená, že svalovou sílu, stabilitu a výkon je možné zlepšit buď větší zátěží nebo zrychlením. Mnohá cvičení a posilování využívají hmotnosti – činky, závaží, posilovací stroje. Vibrační plošina při zachování hmotnosti (hmotnost těla) používá pro zvýšení síly zrychlení způsobené vibracemi. Jde o skutečný průlom v posilovacím a kondičním cvičení, které umožňuje jednak optimálně zatěžovat organismus, ale na druhé straně minimalizuje nárazy, dopady a zatížení.

Při cvičení na vibrogymu je aktivováno téměř 100% svalových skupin, což vede k rychlému ZVÝŠENÍ SVALOVÉ SÍLY A FYZICKÉ KONDICE. Svých kondičních cílů tak dosáhnete až 3 x rychleji!

Metoda je vhodná ke správnému TVAROVÁNÍ POSTAVY. Díky zvýšené cirkulaci krve a AKTIVACI LYMFATICKÉHO SYSTÉMU ( rychlejšímu odbourávání zplodin) se zlepšuje i kvalita pokožky , což vede ke ZLEPŠENÍ CELULITIDY. Masážní programy uvolňují koagulované tkáně a srůsty, zvýší pohyblivost vrstev pleti a produkci kolagenu, zlepší  se KVALITA A VZHLED PLETI. Cvičení zvyšuje nejen svalovou sílu, ale zlepšuje i flexibilitu, kondici a rozsah pohybu. Nárůst hladiny serotoninu v krvi vyvolává „dobrý pocit“. Budete se cítit MLADŠÍ A ŠŤASTNĚJŠÍ. Vibrace stimulují ZVÝŠENÍ  HUSTOTY KOSTNÍ TKÁNĚ. V kombinaci se zvýšením svalové síly  a zlepšením vnější svalové i nitrosvalové KOORDINACE přispívá tento trénink k boji proti osteoporóze. Ke  ZLEPŠENÍ OHEBNOSTI a uvolňování napětí napomáhá intenzívní zahřívání svalů a úponů při cvičení. ZRYCHLENÍM METABOLISMU dochází k rychlejšímu SPALOVÁNÍ TUKŮ. AKTIVACE KREVNÍHO OBĚHU a další stimulace nervů  SNIŽUJE BOLEST a ZRYCHLUJE REGENERACI, proto je lekce na vibrogymu vhodná po zvýšené tělesné zátěži. Masážní programy nabízejí MASÁŽE a uvolnění celého těla.

GALERIEKONTAKTUJTE NÁS

FITKO VITAL
Na Hradbách 13 (Sportovní hala)
Tel.: (+420) 602 770 342

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Scroll to top